دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک

جهت مصارف خانگی و تهیه آب شرب

کوچک و کم حجم

قابل نصب بر روی انواع شیر

دارای قیمت بسیار مناسب

 

tasvieh19 دستگاه تصفیه آب خانگی

 

دستگاه های تصفیه آب دارای انواع مختلف میباشند

بعضی دستگاه ها که پیشرفته بوده و دارای قیمت های بالا و چند میلیونی هستند ، دارای مخزن های مختلف جهت اضافه کردن انواع مواد معدنی و مواد مورد نیاز به آب هستند

اما بعضی از دستگاه ها مثل همین دستگاه موجود در فروشگاه ، فقط تصفیه کننده میباشند و با عبور دادن آب از 2 فیلتر موجود در دستگاه ، آن را تصفیه مینمایند ، که شما میتوانید به راحتی دستگاه را باز نموده ، و با شستن فیلتر ها ، مجددا آن ها را نصب و از آن استفاده نمایید .

 

waterpurifier 2 دستگاه تصفیه آب خانگی

 

طبق گفته سازنده ، این دستگاه توانایی تصفیه 10 هزار لیتر آب را دارا میباشد .

دستگاه تصفیه آب خانگی سر شیر

 

از دیگر مزایای این دستگاه ، داشتن دستگیره ای بر روی دستگاه میباشد که شما میتوانید زمانی که میخواهید آب شرب تصفیه شده تهیه نمایید ، دستگاه تصفیه آب را در مدار قرار داده و آب را با فشار کم باز نموده و آب از فیلتر ها گذشته و تصفیه میگردد و زمانی که نیاز دارید برای شستشو یا … از آب استفاده نمایید ، با چرخش دستگیره تعبیه شده بر روی دستگاه ، فیلترها را از مسیر تصفیه آب خارج کرده و آب را به صورت مستقیم استفاده نمایید .

 

 

water2 دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک

این دستگاه در دو مرحله به تصفیه آب از نظر ناخالصی می پردازد. مرحله اول از کارتریج سرامیکی استفاده می کند و مرحله دوم از فیلتر نانوKDF برای فیلتر کلر باقی مانده اضافی در آب، و یون های سنگین موجود در آب مانند PD، CD، و CR استفاده می کند. توانایی فیلتر آب تا 10000 لیتر را دارد. با شستن دستگاه می توان از آن متوالیا استفاده کرد.

تصویر زیر عکس محصول ارسال میباشد

001 045046703 045215752 دستگاه تصفیه آب خانگی

 

QmL دستگاه تصفیه آب خانگی

 

به همراه راهنمای تصویری نصب تصفیه آب  بر روی شیر

تصویر دستگاه تصفیه آب نصب شده بر روی شیر معمولی

648021907082011045046 دستگاه تصفیه آب خانگی