اسپیکر بلوتوث طرح قارچ

پخش موزیک توسط اسپیکر با اتصال بلوتوث موبایل ، امکان ایجاد مکالمه با استفاده از اسپیکر بلوتوث

 

Portable Bluetooth Speaker mushroom1 1 اسپیکر بلوتوث طرح قارچ

 

خرید اینترنتی اسپیکر بلوتوث قارچی ، با طراحی متفاوت ، شبیه یک قارچ ، بسیار زیبا ، کاربردی ، کیفیت بالا ، صدای بسیار عالی

 

Portable Bluetooth Speaker mushroom1 2 اسپیکر بلوتوث طرح قارچ

 

این اسپیکر ، بر خلاف داشتن ظاهر کوچک ، دارای یک اسپیکر بسیار قوی و با صدای صاف و با کیفیت بوده که میتوانید از آن برای پخش موزیک یا مکالمه استفاده نمایید .

Portable Bluetooth Speaker mushroom1 3 اسپیکر بلوتوث طرح قارچ

اتصال اسپیکر بلوتوث طرح قارچ ، از طریق درگاه بلوتوث به موبایل بوده و به راحتی میتوانید از آن به عنوان یک استند ، برای نگه داشتن موبایل نیز استفاده نمایید .

 

Portable Bluetooth Speaker mushroom1 4 اسپیکر بلوتوث طرح قارچ

 

اسپیکر بلوتوث طرح قارچ ، دارای دکمه خاموش و روشن بر بالای کلاهک قارچ بوده و همچنین دارای دکمه های کم و زیاد صدا و تغییر آهنگ میباشد . دو دکمه ای که بر روی این اسپیکر قرار دارند ، در صورت فشردن و رها کردن ، اقدام به تعویض موزیک شما به آهنگ بعدی و آهنگ قبلی مینمایند و در صورت فشردن و نگه داشتن ، اقدام به کم یا زیاد کردن صدای اسپیکر مینمایند .

 

Portable Bluetooth Speaker mushroom1 5 اسپیکر بلوتوث طرح قارچ

کیفیت ، طراحی ، صدای بسیار مناسب ، استفاده به عنوان استند از ویژگی های این اسپیکر بلوتوث قارچی میباشد .

 

Portable Bluetooth Speaker mushroom1 6 اسپیکر بلوتوث طرح قارچ

 

اسپیکر بلوتوث طرح قارچ ، دارای -کیفیت صدا عالی بوده ، در زیر آن دارای یک پمپ خلاء جهت چسبانیدن به سطوح مختلف و ثابت نگه داشتن آن در روی سطح و استفاده از آن به عنوان استند موبایل میباشد . رنگ بندی این دستگاه بسیار شاد و جذاب بوده و علاوه بر پخش موزیک ، دارای میکروفون هم بوده که میتوانید از آن برای انجام مکالمه با موبایل استفاده نمایید . این دستگاه شارژی بوده و از طریق پورت یو اس بی و کابل همراه دستگاه ، بوسیله کامپیوتر یا شارژر یو اس بی ، شارژ میگردد .

Portable Bluetooth Speaker mushroom1 7 اسپیکر بلوتوث طرح قارچ Portable Bluetooth Speaker mushroom1 8 اسپیکر بلوتوث طرح قارچ